ТМ «Большая стройка»

Тротуарная плитка ТМ «Большая Стройка» Днепр изготовляется на новейшем оборудовании ведущим производителей Украине (компании «Нартекс» и «УМБР»). Весь процесс подготовки сырья компьютеризирован по составленной нашими технологами рецептуре,выпуск тротуарной плитки автоматизирован, от начала подачи цемента в бункера до выпуска готовой продукции на площадку хранения. В составе нашей тротуарной плитке используется только высококачественный цемент 500 марки , белый турецкий цемент, мытый речной песок, гранитная крошка, чешские красители, немецкие пластификаторы, фильтрованная вода.

Остатки

Строительные блоки

25 грн / шт.
М100

Тротуарная плитка

тротуарная плитка эко
340 грн / м2
Эко
тротуарная плитка кирпич
310 грн / м2
Киpпичик
тротуарная плитка квадрат
310 грн / м2
Квадрат 100*100
310 грн / м2
Квадрат 200*200
525 грн / м²
Лайнстоун 20
525 грн / м²
Лайнстоун 30
560 грн / м²
Лайнстоун 60
340 грн / м2
Римcкий кaмeнь
тротуарная плитка ромб
340 грн / м2
Ромб
310 грн / м2
Старый город
от 315 грн / м²
Стоунлайн
435 грн / м²
Стоунмикс
тротуарная плитка поребрик
115 грн / шт.
Тpoтуарный бopдюр
тротуарная плитка водосток
65 грн / м2
Водocток

Блоки для заборов

Тротуарна плитка ТМ «Велике Будівництво»

Наше обладнання дає можливість виготовляти тротуарну плитку з незвичайною оригінальною крокреневою антиковзною поверхнею і чистою палітрою кольорів. За рахунок додавання в кольоровий шар гранітної крихти наша тротуарна плитка грає, іскриться на сонці.

Фахівці нашого підприємства спільно з сертифікованою будівельною лабораторією ведуть постійний контроль якості продукції, що виявляється, що виражається у випробуванні плитки на міцність, морозостійкість, водопоглинання, стирання, дотримання чітких геометричних розмірів.

Велика увага приділена упаковці тротуарної плитки, вона прокладається поліетиленовою прокладкою, що захищає лицьовий шар плитки, за рахунок чого плитка чудово транспортується і зберігається.

Технічні характеристики вібропресованої тротуарної плитки ТМ Великий Будівництво:

  • Марка міцності — М 350
  • Морозостійкість(циклів) — понад 150 Циклів
  • Водопоглинання — до 4%
  • Стирання — менше 0,05 гр/см.кв.

За п’ять років ми досягли визнання як одного з найкращих виробників тротуарної плитки у Дніпроому та Запорізькому регіоні. Будівельні компанії, що спеціалізуються на укладанні тротуарної плитки та задоволені клієнти рекомендують тротуарну плитку ТМ Велике Будівництво через її високу якість, різноманітну палітру кольорів і форм. Яскравість та стійкість кольорів тротуарної плитки ТМ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО досягається за рахунок застосування білого цементу, а також сертифікованих заводських імпортних барвників, які не вигоряють з часом. Ви можете переконатися в цьому, переглянувши наші стенди, плитка на них коштує вже п’ять років і колір зовсім не змінився протягом цього часу.

Тротуарна плитка ТМ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИцТВО» випускається в наступній палітрі кольорів:

сіра, червона, темно-червона, пісочна, оливкова, помаранчева, мокрий пісок, коричнева, біла, антрацит, зелена, темно-зелена.

Ми випускаємо тротурну плитку ТМ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО в наступних формах: цегла, старе місто, римський камінь, квадрат малий, квадрад велике, нове місто, еко, ромб.

Тротуарна плитка випускається за висотою 60 мм, яка підійде для під’їзних шляхів вантажного та легкового автотранспорту, 40 мм – для пішохідних доріжок та легкових автомобілів. Планується випуск тротуарної плитки за висотою 30 та 25 мм для пішохідної зони.

Широка яскрава палітра кольорів і різноманіття форм ТМ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО дають необмежені можливості у виборі малюнком і дизайні нашої тротуарної плитки.

У 2010 наше підприємство розпочало виробництво вібропресованої тротуарної плитки під торговою маркою «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО», що виготовляється методом напівсухого пресування. Ми вибрали такий метод виробництва, оскільки він забезпечує випуск тротуарних виробів з високими показниками за міцністю, морозостійкістю, стійкістю до стирання, низьким водопоглинанням. При цьому способі виготовлення тротуарної плитки дуже важливо використовувати якісну сировину та високотехнологічне обладнання.

Широке розмаїття кольорів, яскравість та стійкість кольорів досягається за рахунок застосування білого
цементу в основі виробничої суміші. Вся тротуарна плитка складається з 2 шарів:

  • бетонна основа;
  • декоративний кольоровий верхній шар.

Кольорова поверхня складається з кварцового посипання — шар «шагреневого» типу. Ми обрали такий метод виробництва, оскільки він забезпечує високу стійкість тротуарних виробів до стирання. Крім того, ця технологія значно підвищує міцність виробів. Спеціальні добавки до складу матеріалу для вібропресування, сприяють підвищенню вологостійкості та морозостійкості тротуарних покриттів.

Всі блоки з тротуарною плиткою ретельно упаковуються, щоб забезпечити безпечне транспортування та зберігання. Ми порядно перекладаємо тротуарну плитку флізеліновою прокладкою для запобігання деформації та сколам при перевезенні. Блоки упаковуються в поліетиленову плівку і обов’язково закріплюються стрейч-стрічкою.