Евротон

Компанія Євротон існує на ринку стінової кераміки з 2002 року. Основним напрямом її діяльності є виробництво високоякісної лицьової цегли. У 2005 році вперше в Україні компанія Євротон освоїла виробництво клінкерної цегли, яка не поступається європейським аналогам. До складу компанії Євротон входять два сучасні заводи та власні унікальні родовища тугоплавких глин.

Клінкерна цегла

10.31 грн / шт
Бордо
клинкерный кирпич Фасонный ВФ-14 Корсика
10.72 грн / шт
Фасонний ВФ-14
кирпич евротон днепропетровск
11,72 грн / шт
Фасонный ВФ-2
клинкерный кирпич Фасонный ВФ-29 Бордо
10.72 грн / шт
Фасонний ВФ-29
клинкерный кирпич Фасонный ВФ-5 Корсика
11.72 грн / шт
Фасонний ВФ-5
11.91 грн / шт
Корсіка
12.00 грн / шт
Милан
20.51 грн / шт
Модена
10.36 грн / шт
Палермо
12.76 грн / шт
Тоскана
клинкерный кирпич Фасонный ВФ-10 Корсика
10.72 грн / шт
Фасонний ВФ-10

Цегла керамічна

На заводах ТМ ЄВРОТОН встановлено високотехнологічне обладнання німецької фірми Lingl та Rieter. Основа маркетингової політики компанії – це глибокий аналіз перспективних ринкових тенденцій та оперативне впровадження інновацій для розширення асортименту та збільшення випуску продукції. Компанія Євротон виробляє високоякісну облицювальну та клінкерну керамічну цеглу.

Клінкерна цегла ТМ Євротон виготовляється з особливої ​​спеціально підібраної сировини: тугоплавких глин з додаванням кварцового піску. Цегла обпалюється при темтературі понад 1100 С до повного її спікання. Завдяки високому рівню технологічного процесу та унікальній сировині клінкерна цегла ТМ Євротон відрізняється низьким рівнем водопоглинання, високими показниками за міцністю та морозостійкістю, має яскраву колірну палітру, строгі геометричні розміри. Клінкерна цегла ТМ Євротон випускається в шести класичних кольорах: жовта – корсика, персикова – палермо, червона – бордо, коричнева – мілан, біла – тоскано, сірий – модена.

Клінкерна цегла ТМ Євротон має гладку та рустикальну поверхню – спеціальну накатку на лицьовій частині цегли.

Цегла випускається в наступних розмірах: одинарна – 250х120х65, брусок – 250х60х65, фасонна цегла – ВФ-2, ВФ-5, ВФ-10, ВФ-14, ВФ-29.

Переваги клінкерної керамічної цегли ТМ Євротон:

  • Завдяки глибоким насиченим кольорам будинок з клінкерної цегли ТМ Євротон завжди виглядає престижно і має свій власний шарм
  • Високі технічні показники клінкерної цегли (морозостійкість більше 500циклів, марка міцності свеше М300, низьке водопоглинання менше 6%, теплопровідність мене 0,67 Втм град С) забезпечать вашій будові велику довговічність, будинок з такої цегли багато років і навіть століть.
  • Цегла ТМ Євротон виготовлена ​​з екологічно чистої природної сировини, тому завжди забезпечить комфортний мікроклімат у вашому приміщенні

Облицювальна керамічна цегла ТМ Євротон – це сучасний високоякісний будівельний матеріал, призначений для облицювання фасадів будівель, інтер’єрів внутрішнього дизайну, зведення красивих огорож, парканів, арок тощо. Цегла виготовляється з натуральної сировини, різноманітність палітри кольорів цегли досягається тільки за допомогою добірки різноманітних глин і особливого температурного режиму в печах випалу. Лицьова керамічна цегла ТМ Євротон вважається лідером на українському ринку за своїми міцнісними та естетичними показниками. Цегла випускається в наступних класичних кольорах: Червона, персикова, коричнева, жовта. За формою цегла випускається одинарна, половинки, а також фасонні вироби, які дають можливість реалізувати найскладніші дизайнерські рішення.

Технічні характеристики облицювальної керамічної цегли ТМ Євротон: марка міцності М250, водопоглинання 6%, морозостійкість 100 циклів, теплопровідність 0,45 Вт.

Клінкерна та облицювальна цегла ТМ Євротон буде зберігати свій насичений колір, йому не страшні перепади температур, дощ, сніг, вплив ультрофіолету. Будинок побудований з цегли ТМ Євротон буде служити багатьом поколінням свого господаря, він буде надійним і затишним, екологічно буде підтримуватися ідеальна температура, він буде сухий і теплий.