Компанія «Велике Будівництво»

Якщо Ви вирішили побудувати будинок з надійних сучасних будівельних матеріалів, якісної цегли в Дніпрі та цегли в Дніпрі, а також красиво та якісно упорядкувати присадибну ділянку – компанія ТМ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИцТВО» рада запропонувати Вам широкий асортимент матеріалів для всіх видів будівельних робіт.

Віртуальний тур по офісу “Велике Будівництво”

Чому вигідно співпрацювати з “Великою будівлею”

1. Рік заснування компанії 2000 р. За 16 років компанія напрацювала шанобливу, чесну, професійну репутацію. Нас знають як відповідальних та професійних партнерів як наші шановні клієнти: будівельні організації, архітектори, проектанти, виконроби та приватні особи Дніпропетровського ребіону так і наші постачальники.

Компанії ТМ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” – це колектив професіоналів. Наші співробітники чудово знають продукцію з якою працюють, завжди допоможуть розібратися у великому різноманітті ринку фасадних та будівельних матеріалів, порадять та розрахують оптимальний варіант тієї продукції, яка більш підходить та вигідна для покупця.

2. Компанія ТМ “Велике Будівництво” має довгострокові договори і є офіційним дилером таких великих виробників лицьової цегли та стінових матеріалів як:

 • Сумський завод клікерної цегли ТМ “КЕРАМЕЯ”,
 • Роздольський цегельний завод” ТМ “ЄВРОТОН”,
 • Івано-франківський цегельний завод ТМ “ГОЛДКЕРАМІКА”,
 • Луганський завод облицювальної цегли ТМ”ЛІТОС”,
 • завод ТМ”ФАГОТ” м.Червоний Луч, Дніпроий завод облицювальних матеріалів ТМ “СІЛТА-БРИК”,
 • цегельний завод ТМ “АГРОПРОМБУД” м.Борзна,
 • завод будівельних сумішей ТМ “Quick-Mix”,
 • Харківський завод фасадного каменю “АЙНХОРН”.

Тому ми працюємо лише із заводським, сертифікованим товаром за цінами виробника. Маємо можливість надати знижки та бонусу для наших покупців. Беремо участь у акційних компаніях виробників та завжди інформуємо наших шановних клієнтів про вигідні покупки для них.

3. Наші будівельні матеріали представлені у двох виставкових залах-магазинах у містах Дніпрі, де представлені всі необхідні матеріали для будівництва будинків, ремонту, благоустрою території, ландщафтного дизайну та економного опалення приміщень:

 • цегла облицювальна, клінкерна цегла та рядова цегла;
 • тротуарна плитка та системи водовідведення;
 • фасадна клінкерна плитка;
 • клінкерна бруківка;
 • облицювальний природний натуральний та штучний декоративний камінь;
 • розчини для кладки та клею;
 • поризовані керамічні блоки;
 • дубові паливні брикети для котлів, печей, камінів, лазень та саун;
 • керамічні електроопалювальні панелі (принцип “російської пічки”) для економного опалення будь-яких приміщень.

Виставкові салони (200 м.кв.) мають зручні під’їзні шляхи, власне паркування, знаходяться на червоній лінії, у виставкових салонах продукція представлена ​​в широкому асортименті, палітрі кольорів і варіантах готової кладки, що дає реальне уявлення про будівельні матеріали.

4. Компанія ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО має власні складські площі, оснащені вантажно-розвантажувальними механізмами.

Ми забезпечуємо своїм покупцям безкоштовне завантаження в автотранспорт, за рахунок компанії.

Склади розташовані близько від виставкових салонів, де завжди є товарний запас будівельних матеріалів, наші шановні покупці можуть побачити цеглу та тротуарну плитку не лише на виставкових стендах, а й на складі у реальному кольорі, фактурі та формі.

Якщо придбану продукцію немає можливості зберігати на об’єкті Вашого будівництва, наша компанія візьме на себе функцію відповідального зберігання. Власний автопарк нашої компанії доставить Вашу продукцію точно в обумовлений термін.

5. Компанія ТМ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО є так само виробником високоякісної дизайнерської тротуарної плитки в сегменті VIP-класу під власною торговою маркою ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО. Наша яскрава і елегантна вібропресована тротуарна плитка , міського парку, громадських площ. Різноманітні форми нашої тротуарної плитки та 16 кольорів дають можливість укладати її різними малюнками, картинами та килимовими покриттями. А наші партнери-дизайнери допоможуть розробити свій власний неповторний малюнок укладання.

У наших салонах-магазинах у Дніпрі (виставкові зали 200 м.кв.) представлений весь асортимент тротуарної плитки, що випускається нами, а також варіанти її укладання.

На закінчення колектив компанії ТМ ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО впевнений – звернувшись до нас, ви знайдете надійного, професійного, вигідного партнера в нашій особі.