Керамейя

ТОВ “Керамейя” – це успішне підприємство, що постійно розвивається. З моменту заснування і по наші дні завод постійно розвиває свої виробничі потужності, наповнюючи свої виробничі лінії найсучаснішим обладнанням європейських та вітчизняних виробників. ТОВ “Керамейя” має дві виробничі лінії, завдяки яким випускається облицювальна клінкерна цегла, клінкерна бруківка та поризовані керамічні блоки.

Клінкерна бруківка

Клінкерна цегла

Керамічні блоки

Підприємство ТОВ “Керамейя” було засноване у 2007 році за підтримки американського інвестиційного фонду Horizon Capital.

На підприємстві працює унікальна лабораторія, яка постійно займається контролем якості продукції, що випускається, добіркою рецептури сировини, для розширення асортименту нової продукції, дослідженням глин власних кар’єрів та з інших регіонів України. Вся продукція ТМ “Керамейя” сертифікована згідно з міжнародними стандартами ISO 9001-2009. Завод дає гарантію СТО РОКІВ на свою продукцію!

Підприємство ТОВ “Керамейя” випускає клінкерну цеглу та бруківку за такими технологіями: ¦Флеш-випал – це обробка цегли – сирця різними температурами, при проходженні в печах випалу та регулювання подачі кисню. За рахунок такої технології цегла набуває незвичайного меланжевого кольору, в одному виробі поєднуються кілька кольорів і підтінків, від насичено-червоного до майже чорного.

Рустикація – нанесення на лицьову поверхню цеглини спеціальної накатки для надання їй незвичайної зістареної поверхні.

Торкерування – це нанесення кольорової мінеральної крихти на лицьову поверхню цеглини – сирця з подальшим його випалом. За рахунок кольору самої цегли, рустикальної поверхні та кольору крихти досягають цікавих колірних рішень клінкерного виробу.

Клінкерна цегла ТМ “Керамейя” – це високоякісна, екологічно чиста кераміка без хімічних барвників і добавок. Різноманітна кольорова гама виробів досягається лише шляхом спеціального технологічного випалу та підбором унікальної шихти – комбінацією різних глин. Клінкерна продукція ТМ “Керамейя” відрізнятиметься високою морозостійкістю – понад 150 циклів, низьким рівнем водопоглинання – менше 5%, високою звуко та теплоізоляцією, високою стійкістю до механічних пошкоджень.

Клінкер Клінкерна цегла Керамейя одна з найпривабливіших і чи не найміцніших і довговічних пропозицій на будівельному ринку України. Продукція українського виробника Керамейя на рівних конкурує з європейськими аналогами, ні в чому, крім ціни, їм не поступаючись. Наші співвітчизники виробляють найякіснішу будівельну кераміку, адже мають найновіше високотехнологічне обладнання в Європі.