Мальта-Бетон

Компанія «MALTA-BETON» спеціалізується на виробництві та продажу різних бетонних виробів для ландшафтного дизайну, таких як тротуарна плитка, фасадна плитка, цокольна плитка, облицювальна плитка, імітація бруківки, відливи, бордюри, сходи, кришки на стовпи та інші декоративні елементи мощення. Компанія вже понад 15 років успішно працює на ринку будівельних послуг і відома як надійний виробник, що пропонує якісну продукцію з бетону за доступними цінами.

Основними перевагами компанії є наявність кваліфікованих фахівців з багатим досвідом роботи в даній сфері, сучасна технологічна база, що включає виробничі та складські приміщення, а також індивідуальний підхід до кожного замовника та виконання нестандартних замовлень. Всі вироби проходять контроль якості та відповідають стандартам, з підтвердженням високих характеристик міцності та морозостійкості з боку Дніпропетровського регіонального випробувального центру з сертифікації та екології будівельних матеріалів.

Основна мета компанії «MALTA-BETON» – встановлення довгострокового співробітництва з клієнтами на взаємовигідних умовах, пропонуючи якісну та надійну продукцію з бетону для ландшафтного дизайну.

Тротуарна плитка

500 грн / м.кв.
Антік Б
500 грн / м.кв.
Антік М
480 грн / м.кв.
«Брук»
480 грн / м.кв.
«Брук» mix
285 грн / м.кв.
Цегла
500 грн / м.кв.
Доска
200 грн / м.кв.
Гладка
300 грн / м.кв.
Графіт
210 грн / м.кв.
Каліфорнія
260 грн / м.кв.
Новий двір
500 грн / м.кв.
Пеньки
500 грн / м.кв.
Розріз дерева
500 грн / м.кв.
Шагрень-Б
500 грн / м.кв.
Шагрень-М
500 грн / м.кв.
Старе місто
450 грн / м.кв.
Старе місто 40
65 грн / м.кв.
Тактильна