Публікації

Критерії вибору тротуарної плитки

тротуарная плитка Днепр камень

Тротуарна плитка широко використовується для облаштування майданчиків, тротуарів, доріжок у садах та парках, окремих ділянок громадських доріг. Для того, щоб не потрапити в халепу і вибрати якісні матеріали, доведеться на якийсь час стати експертом у плитковій справі. Адже загальновідомо, що саме якість матеріалу безпосередньо впливає на якість, довговічність та експлуатаційні якості покриття як якогось.

Позитивні якості тротуарної плитки

Людство винайшло багато способів, щоб зробити пішу пересування максимально зручною. Один із способів – облаштування тротуарів та їх мощення спеціальними видами плитки. Ретельно підібрані матеріали допоможуть упорядкувати територію та надати їй оригінальності за рахунок авторських дизайнерських рішень. Відмінне покриття плиткою характеризується такими рисами:

 • простотою та економністю укладання, застосуванням звичайного інструментарію та звичних методів та технологій, можливістю довірити роботу спеціалістам середнього рівня підготовки;
 • можливістю відновлення окремих елементів покриття без необхідності торкатися всього полотна;
 • матеріалами, виготовленими відповідно до прийнятих стандартів та технічних умов, що забезпечує екологічність та відсутність шкідливих випарів під дією  високих температур;
 • прекрасними експлуатаційними якостями, довговічністю, що дозволяє покриттю протистояти різним кліматичним умовам, температурним режимам та механічним ушкодженням.

За умови, що ці характеристики матеріалу будуть виконані належним чином, можна розраховувати на використання протягом тривалого часу без необхідності відновлення і реставрації значних ділянок.

Фахівці наполягають на тому, щоб при проектуванні в кошторис було закладено більші витрати на плитку, ніж потрібно. Це пояснюється тим, що під час роботи зі створення тротуару, майданчика або доріжки часто трапляються. ушкодження, виникають тріщини, відколи, відбувається усадка. А передбачений запас дозволить виконати належний обсяг робіт без необхідності докуповувати недостатню кількість плитки.

Як вибрати тротуарну плитку

Визначивши потрібну для конкретної ділянки кількість плитки, приступають до відповідальної справи – її вибору. Щоб підібрати матеріал з найкращими характеристиками,   Необхідно пам’ятати, що далеко не всі виробники відрізняються сумлінністю. Окремі фірми, щоб створити максимально гладку поверхню плитки, вдаються до хитрощів: доливають більше, ніж потрібно, води або спеціальних добавок, що робить плитку менш міцною. У зв’язку з цим виникає необхідність перевірити плитку шляхом легкого удару один одного.  При цьому має бути чути дзвінкий звук. Якщо технології виробництва були порушені, то звук вийде глухим.

Ще один момент: якщо колір плитки дуже яскравий, швидше за все, в справу пустили неякісний пігмент, а це – прямий шлях до швидкої втрати експлуатаційних якостей.
Не забудьте перевірити сертифікат якості. Він має супроводжувати кожну партію плитки та є для неї основним документом. Саме сертифікат служить підтвердженням надійності фірми, яка виробила матеріал, його відповідністю державної документації щодо складу та якісних характеристик плитки. Додатковою гарантією якості товару є тавро компанії, що проставляється на плитці. Не підлягає сумніву, що товар преміум-якості не може коштувати дешево, оскільки застосування сучасних технологій та обладнання для виробництва плитки є досить великими.

Як перевірити якість плитки

Знаючі люди радять самому перевірити якість матеріалу, що купується. Якщо поверхня плитки дуже блищить – в бетон додали багато води або спеціальних добавок. Це призводить до крихкості виробу. Якщо при постукуванні одна об одну плитки видають дзвінкий стукіт, значить, сушили їх правильно.

Знаючи такі нюанси, можна у великій ймовірності придбати якісні матеріали, що забезпечить гарне тротуарне покриття, яке довгий час радуватиме замовника. Інакше  У разі можна потрапити на плитку далеко не найвищої якості, яка незабаром стане тріскатися і ламатися, псуючи красу і змушуючи замовника заново витрачатися на її відновлення та ремонтні роботи.

Де купити тротуарну плитку?

Усю лінійку квітів та видів тротуарної плитки можна придбати у нас у виставкових залах.

Купити тротуарну плитку у Дніпрі

Адреса: м. Дніпро, Слобожанський проспект, 41

 • (0562) 34-65-27
 • (0562) 34-65-74
 • (067) 566-90-06
 • (066) 157-13-62

Купити тротуарну плитку в Дніпрі

м. Запоріжжя, пров. Кам’яний, 8 7

 • (061) 289-64-97
 • (050) 453-73-86
 • (050) 453-66-35